Etkinlikler

İLETİŞİM VE TEKNOLOJİ EKSENİNDE DİJİTAL ALGI YÖNETİMİ ​

Ataşehir / İstanbul

Etkinlik Detayı

Algı yönetimi yıllardır konuşulan, tartışılan bir kavram. Pek çok alanda izlerine rastlasak da aslında çok da farkında olmadığımız bir konu. Diğer taraftan bütün hayatımız giderek dijitalleşiyor ve bu dijitalleşen dünyanın sunduğu imkanlar hepimizi süper bağlantılı bir hale getirmiş durumda. Bu bağlantılı olma hali bizi aynı zamanda bağımlı da kılıyor. İnternete bağımlı, ekrana bağımlı, sosyal medyaya bağımlı, sanallığa bağımlı… Bizleri bu kadar bağımlı hale getirenler, bağımlı olduğumuz kanallar aracılığıyla toplumların algılarını yönetiyorlar. Ve biz buna izin veriyoruz.
“Dijital Algı Yönetimi” eğitimi iş dünyasındaki profesyonellerin bu konuda farkındalık oluşturmalarına yardımcı oluyor. Ülkelerin, kurumların, markaların, liderlerin hatta toplumdaki tüm bireylerin planlı ve bilinçli olarak gönderdiği algı yönetimi mesajlarını anlamaya ve anlamlandırmaya yönelik ipuçları sunuyor.
Kazanımlar:
• Algı yönetimi kavramını dijitalleşme ekseninde yeniden tanımlayarak farkındalık oluşturmak,
• Stratejik bir süreç olan algı yönetimi mesajları karşısında stratejik bir savunma refleksi geliştirmek,
• Dijitalleşmeyle birlikte iş dünyasına yön veren şirketlerin algı yönetimi politika ve taktiklerini anlamak,
• Sosyal medyadaki bilgilerin doğruluğunu nasıl sorgulayacağımızı öğrenmek,
• Sürekli iç içe olduğumuz medya kanallarını hayat kalitemizi arttıracak şekilde kullanabilmek.

Kontenjan: 25Etkinlik Tarihi
20.04.2019
Etkinlik Süresi
12.00 - 17.00
Lokasyon
İçerenköy Mah. Erkut Sok. Uner Plaza B Blok No:4 34752 Ataşehir İstanbul

Eğitmen Hakkında

Satış, pazarlama, kurumsal iletişim ve dijital pazarlama iletişimi alanlarında 16 yıllık bir deneyime sahip olan yazar; Dokuz Eylül Üniversitesi İktisat Fakültesi İşletme bölümünü bitirdikten sonra yine aynı üniversitede Pazarlama alanında yüksek lisans yapmıştır.

Ülke ekonomisine yön veren inşaat, telekomünikasyon, finans, bankacılık ve hizmet sektörlerinde önemli şirketlerde görev alan Cengiz, stratejik marka yönetimi ve dijital algı yönetimi alanında uzmanlaşmıştır.

2002 yılında İzmir’in en büyük reklam ajansında başlayan kariyerini 2004’ten bu yana İstanbul’da sürdüren Osman Fatih Cengiz; Türkiye’nin önde gelen şirketlerinin satış, pazarlama ve kurumsal iletişim departmanlarında uzman ve yönetici olarak çalışmıştır.

Özellikle Türk iş dünyasının konvansiyonelden dijitale dönüştüğü, dijital pazarlama ve sosyal medyanın yeni kabul gördüğü dönemde, çalıştığı şirketlerde alanında ilklere imza atan pek çok projenin stratejik iletişim kampanyalarında yer almış ve bu kampanyaları yönetmiştir. Türkiye’de internetten satılan ilk konut projesi, Türkiye’nin ilk webtv projesi, Türkiye’nin ilk online müzik platformu, Türkiye’nin sosyal medya tabanlı ilk CRM projesi, Türkiye’nin ilk dijital girişim hızlandırma platformu bunlardan bazılarıdır.

Profesyonel kariyeriyle eş zamanlı olarak 2010’dan bu yana pek çok kurumda stratejik marka yönetimi, yeni medya, dijital pazarlama, sosyal medya, algı yönetimi, itibar yönetimi ve işveren markası konularında eğitim ve seminerler vermekte olan Cengiz, evli ve iki çocuk babasıdır.

İLETİŞİM VE TEKNOLOJİ EKSENİNDE DİJİTAL ALGI YÖNETİMİ ​ Program Akışı

image

Osman Fatih Cengiz - Marka Süvarisi, Öykücü, Etki Profesyoneli

Kayıtlar Sonlanmıştır.

Etkinliğe Katılmaya Hak Kazanan Kullanıcılar

Yusuf Ziya YEREBAKAN
selva karakaş
Selcen KILIÇ
Eren Moğulkoç
vedat cengiz
Muhammed Uysal
Münir Affan Coşkun
Mustafa Öksüz
Deniz Erdem Özkan
EDANUR BAKSIN
Ersun
Etkinlik Sponsoru

DESTEKLEYENLER
image      image      image      image      image     

Etkinlik Adresi

  İçerenköy Mah. Erkut Sok. Uner Plaza B Blok No:4 34752 Ataşehir İstanbul

  Email: [email protected]